محل تبلیغات شما

امروزه یکی از وسایل کاربردی که در هر سازمان یا ارگان، افراد با آن سرو کار دارند، تقویم است.چاپ تقویم رومیزی حتی با وجود پیشرفت های صورت گرفته در حوزه فناوری، هنوز جایگاه خود را در بین عموم مردم حفظ کرده و در قالب طرح و شکل های گوناگون بر حسب سلیقه طراح یا مشتری در چاپخانه ها با روش های مختلف چاپ می شود. در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را هر چند به صورت مختصر و مفید در خصوص خدمات و مزایای چاپ و طراحی تقویم رومیزی و قیمت آن با شما خوانندگان عزیز و محترم به اشتراک بگذاریم؛ همراه ما باشید.

آشنایی با تقویم رومیزی

تقویم رومیزی یکی از وسایل کاربردی و از جمله هدایای ارزشمندی است که به تنهایی یا همراه با سر رسیدها و سالنامه های جذاب به منظور تبلیغ محصول یا خدماتی خاص به صاحبین کسب کارهای مختلف اهدا می شود. این شیوه تبلیغات باعث می شود که هر شخص به صورت مداوم و خودکار با نگاه به تقویم رومیزی خود علاوه بر آگاهی از تاریخ و مناسبت آن روز از طریق عکس هایی که در هر صفحه تقویم چاپ شده، تحت تاثیر محتوای آن نیز قرار بگیرد.

خدمات مربوط به طراحی و چاپ تقویم رومیزی

طراحی و چاپ تقویم رومیزی در انواع مختلف صورت گرفته و شما میتوانید در چاپخانه شاهد طیفی از مدل های متنوعتقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی پایه دار، تقویم رومیزی اختصاصی و . باشید. همچنین بد نیست که بدانید تقویم رو میزی در چاپخانه به دو صورت دیجیتالی و افست چاپ می شود و متناسب با نیاز و سلیقه هر مشتری می توان خدمات مختلفی را برای آن ارائه داد. از جمله خدمات مربوط به طراحی و چاپ تقویم رومیزی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

- استفاده از انواع کاغذها با جنس های متنوع و کیفیت مطلوب نظیر

- طراحی و چاپ تقویم در سایز و ابعاد گوناگون و به صورت افقی یا عمدی

-افزودن جلوه های متفاوتی نظیر طلاکوب، نقره کوب و مس کوب به پایه تقویم

- چاپ تقویم در تیراژ دلخواه بر حسب نوع چاپ و موارد مصرف تقویم

- طراحی و چاپمتون، لوگوی تجاری و عکس و طرح هایی با رنگ خاص بر روی پایه تقویم رومیزی

- و

قیمت چاپ تقویم

هزینه های که هر مشتری باعث سفارش خود در زمینه طراحی و چاپ تقویم به چاپخانه باید بپردازد, همواره به فاکتورهای تاثیر گذار بسیاری نظیر نحوه چاپ، تیراژ، نوع کاغذ و ضخامت آن، جلوه های بصری به کار رفته بر روی آن و . بستگی دارد. فلذا برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات وقیمت طراحی و چاپ تقویم رومیزی توسط چاپخانه از طریق راه های ارتباطی درج شده در همین سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طراحی و چاپ تقویم رومیزی در چاپخانه

مزایای طراحی و چاپ کاتالوگ و قیمت آن

خدمات طراحی و چاپ پوستر دیجیتال

تقویم ,چاپ ,رومیزی ,های ,طراحی ,چاپخانه ,تقویم رومیزی ,چاپ تقویم ,طراحی و ,و چاپ ,در چاپخانه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Teresa کولر گازی ال جی logo design تاریخ کاشان و اران و بیدگل euroeghamat.com/fa/ کتابخانه امام خمینی"ره" Kenneth بخاری صنعتی تابشی - گرماتاب مشاوره و آموزش سئو و دیجیتال مارکتینگ در شیراز