محل تبلیغات شما

طراحی و چاپ کاتالوگ بر حسب نوع تجارت و خدمات و محصولات متنوع آن در انواع و شکل های مختلف صورت گرفته و می توان از این کتابچه برای ارائه تاریخچه مختصری از آن کسب و کار، اهداف، ت ها و امتیازات آن به دیگران استفاده کرد. در این مقاله تلاش کرده ایم تا اطلاعاتی را هر چند به صورت مختصر و مفید در خصوص مزایای چاپ کاتالوگ و قیمت آن با شما خوانندگان عزیز و محترم در میان بگذاریم؛ تا پایان این متن همراه ما باشید.

منظور از کاتالوگ چیست ؟

کاتالوگ به کتابچه های گفته می شود که در ابعاد و سایز گوناگون و به صورت افقی و عمودی طراحی و چاپ شده اند و هر کسب و کار بر حسب نوع تجارت خود می تواند تاریخچه ای از اهداف، محصولات و خدمات، ت ها و امتیازات کاری خود را برای مخاطب ارائه داده و با عناوین، تصاویر و محتواهای جذاب که در آن استفاده شده بر روی ذهن مخاطب تاثیر بگذارد. بنابراین می توان گفت که کاتالوگ یکی دیگر از شیوه های تبلیغات محیطی بوده که باید مجموعه ای از اطلاعات را در خصوص حوزه فعالیت های تجارت مربوطه و محصولات و خدمات آنبه صورت مفید و فهرست وار برای مخاطب بیان کند.

خدمات مربوط به طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ در چاپخانه بر حسب نیاز و سلیقه مشتری در قالب خدمات متنوعی صورت گرفته که رضایت خاطر او را فراهم آورد و با رعایت استانداردهای مربوطه و محتوای مفید بتواند بیشترین تاثیر را بر ذهن مخاطب و جذب او داشته باشد. برخی از خدماتی که در خصوص طراحی و چاپ کاتالوگ در چاپخانه برای مشتریان ارائه می شود؛ به شرح موارد مطرح شده در قسمت زیر است:

- رعایت اصول و نکات مربوط به طراحی کاتالوگ نظیر فاصله از لبه، تصاویر و عناوین جذابمتناسب با نوع تجارت و حجم کاتالوگ

- چاپ کاتالوگ در ابعاد و سایزهای استاندارد و دلخواه مشتری و به صورت افقی یا عمودی

- توجه به تناژ رنگی متناسب با جنس و پوشش جلد کاتالوگ

- استفاده از کاغذهای باکیفیت و با ضخامت مختلف برایجنس جلد و صفحات داخلی کاتالوگ

- چاپ کاتالوگ در تیراژ دلخواه و به صورت براق، مات و بافت دار

- استفاده ازجلوه های ویژه همچون سطوح یو وی، هات فویل، طلاکوبی، نقره کوبی و

- و .

قیمت چاپ کاتالوگ

هزینه ای که هر شخص بابت طراحی و چاپ کاتالوگ مورد نظر خود باید بپردازد بر حسب فاکتورها و عوامل تاثیرگذار بسیاری از جمله تیراژ، نوع روش چاپ، میزان استفاده از جلوه های ویژه، نوع و ضخامت کاغذ، سایز و ابعاد و محاسبه و تعیین می شود. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و مزایای طراحی و چاپ کاتالوگ توسط چاپخانه و قیمت انجام سفارشات مورد نظر شما با مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه در تماس باشید.

طراحی و چاپ تقویم رومیزی در چاپخانه

مزایای طراحی و چاپ کاتالوگ و قیمت آن

خدمات طراحی و چاپ پوستر دیجیتال

کاتالوگ ,چاپ ,طراحی ,صورت ,های ,استفاده ,چاپ کاتالوگ ,طراحی و ,و چاپ ,و قیمت ,کاتالوگ در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پوشش ضد اسید و انواع آن دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم | فیلم تو مووی خبرگذاري ارشادی Chlick مجید خراطها لبخند دانلود آهنگ شاد جدید شبنم خیال