محل تبلیغات شما

چاپ پوستر دیجیتال یکی از بهترین روش های تبلیغاتی محیطی به شمار آمده و افراد در حوزه ها و کسب و کارهای مختلف می توانند از طریق طراحی و چاپ پوستر، محصولات و خدمات خود را تبلیغ کرده و بر روی ذهن مخاطب تاثیر بگذارند. در این مقاله تلاش کرده ایم تا اطلاعاتی را در خصوص خدمات و قیمت طراحی و چاپ پوستر دیجیتالی با شما خوانندگان عزیز و محترم در میان بگذاریم؛ با ما همراه باشید.

منظور از پوستر چیست؟

پوستر که از آن با عناوینی نظیر دیوارکوب، آفیش و پلاکارد نیز یاد می شود؛ در واقع صفحه کاغذی بزرگی است که یک سری طرح، شکل و محتوا بر روی آن چاپ شده و با نصب بر دیوار و سایر مکان ها در معرض دید عموم مردم قرار می گیرد. بنابراین در یک تعریف کلی می توان گفت که پوستر یک طرح گرافیکی همراه با مفهوم خاص بوده که به منظور تاثیر گذاری بر ذهن مخاطب و القای مطلبی خاص به در ابعاد و طرح های مختلف طراحی شده است. اهداف استفاده از پوستر بر حسب انتظارات افراد نیز متغیر بوده و می توان از آن برای اطلاع رسانی در زمینه های علمی، آموزشی و تجاری و یا برای تبلیغ و معرفی خدمات و محصولات متنوع در زمینه ی، نظامی، تجاری و بهداشتی بهره برد.

خدمات مربوط به طراحی و چاپ پوستر

پوسترها از خصوصیات و ویژگی های برخوردار می باشند که به هنگام طراحی و چاپ باید هر یک از آنها را مد نظر قرار داد تا بتوان با کمترین هزینه بیشترین تاثیر را بر روی ذهن مخاطب گذاشت. چاپ پوستر به دو روش دیجیتالی و افست انجام شده و هر یک از این روش ها کاربرد مختص خود را دارند. به طور کلی خدماتی که در زمینه چاپ و طراحی انواع پوستر دیجیتالی بکار می رود به شرح موارد مطرح شده در قسمت زیر است:

- طراحی وچاپ پوستر دیجیتالدر سایز و ابعاد استاندارد و دلخواه

- چاپ فوری و باکیفیت پوستر به روش دیجیتالی با تیراژ دلخواه

-استفاده از کاغذهایی با جنس مختلف نظیر تحریر، گلاسه و کتان

- استفاده از پوشش سلفونی بر روی آن

- طراحی و چاپ پوستر به صورت عمودی و افقی

- طراحی و چاپ پوستر به صورت مات، براق و بافت دار

- و

قیمت چاپ پوستر دیجیتالی

عوامل و فاکتورهای بسیاری همواره بر روی نحوه محاسبه قیمت و تعرفه خدمات مربوط به طراحی و پوستر دیجیتال تاثیر می گذارند که از جمله آنها می توان تیراژ، نوع برگه، رنگی و غیر رنگی بودن، میزان رنگ استفاده شده و . اشاره کرد. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه لازم برای انجام سفارشات خود در چاپخانه ما، بهتر است که از طریق راه ارتباطی درج شده در همین سایت با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را بهتر راهنمایی کنند.

طراحی و چاپ تقویم رومیزی در چاپخانه

مزایای طراحی و چاپ کاتالوگ و قیمت آن

خدمات طراحی و چاپ پوستر دیجیتال

پوستر ,چاپ ,طراحی ,خدمات ,دیجیتالی ,روی ,چاپ پوستر ,طراحی و ,و چاپ ,بر روی ,پوستر به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بوک فا Swoe خدمات تخصصی تعمیر تلوزیون 03133248746 - 09130587395 اصفهان ،MicroLED- 4K-LED-LCD -OLED-QLED-LASER TV بهترين تلويزيون هاي بازار Lauro nasimpayizk خرید اینترنتی فرافایل، مرکز دانلود فایل های دانشگاهی